Szczegóły oferty

Opatówek

Opatówek

Obiekt - sprzedaż 1 590 000 PLN 2 294,37PLN/m 2
693 m2  1970 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
OPATÓWEK UL. SZKOLNA 10A
Obiekt murowany o łącznej pow. użytkowej 693 m² usytuowany na działce 2432 m².
Budynek utrzymany w bardzo dobrym stanie na bieżąco modernizowany, zbudowany z ceramiki szczelinówki typu MAX z dociepleniem zewnętrznym 12 cm, stropodach z prefabrykowanych płyt betonowych, ocieplony, pokryty papą, posadzka niepylna pokryta w większości atestowanymi dla przemysłu spożywczego płytami gres. Brama towarowa wysokość 4,30 m szerokość 4 m. Hale i pomieszczenia produkcji wysokość 6,6 m łączna pow. około 500 m²pomieszczenia socjalno biurowe na piętrze pow. 97 m². Budynek posiada wszelkie instalacje, własną wbudowaną w bryłę budynku stację trafo 630 kW oraz rozdzielnię średniego napięcia 150 kW z dodatkowym systemem baterii kondensatorów i regulatorem mocy biernej, co ma niebagatelny wpływ na obniżenie rachunków za pobraną energię oraz bezpieczeństwo w dostawie prądu. Liczne wyprowadzenia punktów odbioru do stanowisk pracy urządzeń i maszyn, zasilone instalacją miedzianą w korytach podłogowych o przekrojach do 300 kW. Ściany wewnętrzne zabudowane do wysokości 170 cm płytkami ceramicznymi, sprawnie działająca wentylacja grawitacyjna i wymuszona - 12 punktów, instalacja centralnego ogrzewania w miedzi, grzejniki aluminiowe, kocioł na ekogroszek z podajnikiem. Instalacja alarmowa, system kamer monitoringu. Pomieszczenia biurowe w bardzo dobrym stanie w pełni umeblowane wyposażone w sprzęt komputerowy. Działka z utwardzonym placem manewrowym TIR, miejsca parkingowe dla pracowników, wjazd z drogi asfaltowej, szeroką bramą zamykaną na pilota. Istnieje możliwość rozbudowy obiektu oraz jego podwyższenie.

Bartosz Studziński

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-131) przy ul.Grzybowskiej 2/83. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress