Szczegóły oferty

Borkowo

Borkowo

Działka - sprzedaż 150 000 PLN 275,74PLN/m 2
 / 544 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Przedmiotem sprzedaży jest działka rekreacyjna z możliwością przekształcenia na budowlaną w miejscowości Borkowo, nad samą rzeką Wkrą.
Na działce znajduje się domek drewniany o pow 42m2, na podmurówce dwa pokoje, kuchnia oraz zabudowana weranda.
Na terenie działki znajduje się również drugi domek - gospodarczy z łazienka - toaleta oraz prysznic podłączony do szamba.
W chwili obecnej do działki jest doprowadzona woda (hydrofor) istnieje możliwość przyłączenia do miejskiego wodociągu.
Teren ogrodzony, strzeżona przez firmę ochroniarską.
Założona księga wieczysta.
Oferta skierowana jest dla klientów gotówkowych.
ZAPRASZAM DO PREZENTACJI!!!

Karolina Skrętowska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-131) przy ul.Grzybowskiej 2/83. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress