Szczegóły oferty

Warszawa, Ochota

Warszawa, Ochota

Lokal - wynajem 9 000 PLN 65,22PLN/m 2
138 m2  Pokoje: 5 1936 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Biuro o powierzchni 138 m2 (wysokie sufity 3,12 m), zlokalizowane przy Al.Jerozolimskich, w zmodernizowanej kamienicy historycznej Warszawy.

Usytuowane na trzecim piętrze (z windą), posiada 5 pokoje, kuchnię, 1 toaletę, przedpokój, balkon. W podwórzu ładnie zaprojektowany i zadbany mały dziedziniec. Kamienica położona jest centralnie, przy głównych węzłach komunikacyjnych, 300 m od Dworca Centralnego i stacji Metra. W kamienicy mieszczą się kancelarie prawnicze, notarialne, doradcze, gabinety medyczne, siedziby firm itd.

Czynsz 9000/m-c + VAT + opłaty licznikowe (około 590zł/m-c).
Kaucja.

Dostępne od zaraz.

Недвижимость обслуживает русскоязычный риелтор

Artur Skorokhodov

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-052) przy Świętokrzyska 18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress