Szczegóły oferty

Warszawa, Śródmieście, ul. Mokotowska

Warszawa, Śródmieście, ul. Mokotowska

Mieszkanie - wynajem 3 900 PLN
50 m2  Pokoje: 2 1927 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Na wynajem elegancki apartament w samym sercu Warszawy, przy ulicy Mokotowskiej, w sąsiedztwie Placu 3 Krzyży i Parku Ujazdowskiego, licznych restauracji, butików, klubów i kawiarni.

Apartament o powierzchni 50 m2 doskonale łączy nowoczesne designerskie pomysły z klasycznym wnętrzem kamienicy z 1927 roku.

Apartament mieście się na 2 piętrze w historycznej kamienicy i składa się z salonu, otwartego aneksu kuchennego, sypialni, dużej łazienki z prysznicem, odrębnego WC oraz garderoby. Wszystkie okna wychodzą na ul. Mokotowską. Budynek posiada windę.

Apartament wyposażony jest w bio-kominek, sprzęt AGD marki Siemens, wysokiej klasy armaturę, internet i TV. Podłogę wyłożono parkietem z czarnego wędzonego dębu, zainstalowano ogrzewanie podłogowe w łazience, zamontowano piękne drewniane drzwi wewnętrzne, a ściany i sufit zdobi sztukateria.

W budynku znajduje się salon SPA oraz salon masażu. Parkowanie możliwe jest przy okolicznych ulicach.

Cena najmu: 3900 zł. plus opłaty za prąd oraz gaz. Kaucja jednomiesięczna.

Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację.
Lokalizacja oferty

Elżbieta Surmacz

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-052) przy Świętokrzyska 18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress