Szczegóły oferty

Warszawa, Śródmieście, Cecylii Śniegockiej

Warszawa, Śródmieście, Cecylii Śniegockiej

Mieszkanie - sprzedaż 709 000 PLN 13 634,62PLN/m 2
52 m2  Pokoje: 2 1937 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Ciche mieszkanie, otoczone zielenią, o pow. 52m2, na III piętrze, w przed wojennej kamiennicy z 1937r. blisko ul.Śniegockiej, Łazienek Królewskich, Agrykoli, Bulwarów Wiślanych. Piękna, zielona okolica, atmosfera kameralnej uliczki, 150 m do parku im. Rydza-Śmigłego, 10 min piechotą do Łazienek Królewskich i Ogrodu Botanicznego. Znakomita komunikacja z całym miastem, do centrum 20 minut pieszo.

Mieszkanie jasne, ekspozycja okien na wschód i zachód.

Składa się z dużego pokoju z balkonem (ok.17m2), mniejszego (ok.14m2), kuchni z jadalnią (ok.14m2), łazienki i przedpokoju.

Do lokalu przynależy piwnica.
Mieszkanie własnościowe.
Lokalizacja oferty

Marzena Poszwińska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-052) przy Świętokrzyska 18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress