Szczegóły oferty

Warszawa, Ursus, ul. Tomcia Palucha

Warszawa, Ursus, ul. Tomcia Palucha

Mieszkanie - sprzedaż 460 000 PLN 8 679,25PLN/m 2
53 m2  Pokoje: 2 2000 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
SKOROSZE - Dwupokojowe mieszkanie z widną kuchnią, łączna powierzchnia to 53 m2. Usytuowane na pierwszym piętrze z siedmiu. Blok z 2000r.

Mieszkanie składa się z salonu z otwartą, widną kuchnią o łącznej powierzchni 25,5 m2, sypialni 11,1 m2, przestronnego przedpokoju z zabudową, łazienki z kabiną prysznicową 5,1 m2 oraz balkonu 2,5 m2. Okna od strony wschodniej, od patio, dzięki czemu jest ciche.
Na podłodze parkiet.

Mieszkanie ciekawie urządzone, czyste i zadbane. Jest gotowe do zamieszkania i nie wymaga żadnego wkładu finansowego.

Możliwość wynajęcia miejsca garażowego za 200 zł/m-c.

Osiedle ogrodzone, monitorowane.
Czynsz 550 zł

Polecam i zapraszam na prezentację!
Lokalizacja oferty

Anna Bartczak

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-052) przy Świętokrzyska 18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress