Szczegóły oferty

Warszawa, Wola, ul. Okopowa

Warszawa, Wola, ul. Okopowa

Mieszkanie - wynajem 5 200 PLN
131 m2  Pokoje: 5 2008 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Na wynajem przestronne mieszkanie dwupoziomowe w bloku z 2008 roku. Budynek z cegły, monitorowany całodobowo z ochroną, osiedle zamknięte. Mieszkanie o powierzchni 130,8 m2, dwupoziomowe, znajduje się na 5 i 6 piętrze.

Na pierwszym poziomie znajduje się: kuchnia z aneksem, wc, łazienka z prysznicem, garderoba oraz dwie sypialnie: 12 m2 oraz 24 m2 z balkonem.

Na drugim poziomie: dwie sypialnia, każda po 16 m2, duża łazienka z wanną oraz living room.

Mieszkanie dla 4 lub 5 osób, idealne dla studentów np.Uniwersytetu Medycznego czy Uniwersytetu Warszawskiego.

Doskonały dojazd, mile widziani studenci zagraniczni (język angielski, francuski, włoski)

W pobliżu pełna infrastruktura, blisko Klif, Arkadia, ciągi komunikacyjne, szkoła, przedszkole, akademik dla studentów zagranicznych Uniwersytetu Medycznego przy ul. Karolkowej.

Cena najmu: 5200 zł miesięcznie plus media: prąd, gaz, co, woda. Kaucja 1-miesięczna.

Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację.
Lokalizacja oferty

Elżbieta Surmacz

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-052) przy Świętokrzyska 18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress