Szczegóły oferty

Warszawa, Śródmieście, ul. Bonifraterska

Warszawa, Śródmieście, ul. Bonifraterska

Mieszkanie - sprzedaż 640 000 PLN 11 825,57PLN/m 2
54.12 m2  Pokoje: 2 1958 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Fantastyczna lokalizacja Muranów na granicy z Nowym Miastem i Starówką. Solidna powojenna kamienica, wymieniono wszystkie instalacje - instalacja wodno-kanalizacyjna, elektryczna i gazowa. Wyremontowano klatki schodowe. Nowa elewacja i wymienione zadaszenie - rynny-okapy.

Mieszkanie, odświeżone w 10.2018 roku, składa się z 2 dużych dobrze doświetlonych pokoi (23 m2 i 21 m2), oddzielnej widnej kuchni ok. 7 m2, łazienki (ok. 4 m2) z kabiną prysznicową i niewielkiego przedpokoju.
Mieszkanie wysokie 280 cm, dwustronne (wschód, i zachód).
Podłogi w pokojach - panele, ale można je usunąć odkrywając solidną drewnianą mozaikę.
Niewysoki czynsz 450 zł dzięki mądrze działającej wspólnocie mieszkaniowej.

Do mieszkania przynależy duża piwnica (10 m2)

Mieszkanie idealne do zamieszkania oraz jako inwestycja.


Zapraszam do oglądania.
Lokalizacja oferty

Magdalena Grabowska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-052) przy Świętokrzyska 18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress