Szczegóły oferty

Warszawa, Mokotów, ul. Łowicka

Warszawa, Mokotów, ul. Łowicka

Mieszkanie - sprzedaż 1 030 000 PLN 12 261,90PLN/m 2
84 m2  Pokoje: 3 1932 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
3-pokoje z balkonem w kamienicy na Starym Mokotowie.

Mieszkanie niezwykle klimatyczne o pow. 84 m2 mieści się w pięknej kamienicy z 1932 roku. Składa się z trzech pokoi (20 m2, 19 m2, 15 m2), służbówki (3,40 m2), łazienki z wanną, toalety i dwóch przedpokoi. Doskonale doświetlone (wysokie okna), dwustronne z ekspozycją okien na stronę wschodnią i zachodnią, wysokie 320 cm. Mieszkanie do własnej aranżacji i przebudowy (większość ścian działowych) lub zamieszkania w zależności od potrzeb przyszłego właściciela. Idealne również jako lokata kapitału.
Ponadto do mieszkania przynależy piwnica (11 m2).

Bardzo dobra lokalizacja pod każdym względem. W pobliżu metro, autobusy i tramwaje. W sąsiedztwie Pola Mokotowskie, sklepy, restauracje, kawiarnie, liczne usługi, uczelnia SGH.

Preferowany zakup za gotówkę.

Serdecznie polecam.
Lokalizacja oferty

Bożena Olszewska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-052) przy Świętokrzyska 18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress