Szczegóły oferty

Warszawa, Mokotów, al. Niepodległości

Warszawa, Mokotów, al. Niepodległości

Mieszkanie - sprzedaż 720 000 PLN 10 762,33PLN/m 2
66.9 m2  Pokoje: 2 1956 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
STARY MOKOTÓW, przestronne 2- pokojowe mieszkanie znajdujące się na 2. piętrze w 3- piętrowej kamienicy z lat 50.

Powierzchnia 66,7 m2 składa się z dużego pokoju, sypialni, oddzielnej widnej kuchni ze spiżarnią, łazienki, oddzielnego WC i przedpokoju.

Stan mieszkania do generalnego remontu. Lokal posiada wielki potencjał aranżacyjny, można go beż problemu przerobić na 3 pokoje.
Trójstronna ekspozycja, okna kuchni i sypialni wychodzą za ciche podwórko, natomiast okna dużego pokoju w stronę Al. Niepodległości.

Wysokość pomieszczeń 290 cm. Mieszkanie posiada 2 nieduże balkony, na podłogach zachowany jest oryginalny drewniany parkiet, który nadaje się do renowacji.

Do lokalu przynależy duża piwnica ok 12 m2.

Lokal stanowi odrębną własność z KW.

Polecam i zapraszam do oglądania.
Lokalizacja oferty

Dorota Krysztofiak

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-052) przy Świętokrzyska 18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress