Szczegóły oferty

Warszawa, Mokotów, ul. Antoniego Odyńca

Warszawa, Mokotów, ul. Antoniego Odyńca

Mieszkanie - sprzedaż 399 000 PLN 10 901,64PLN/m 2
36.6 m2  Pokoje: 1 1957 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Niewielkie mieszkanie w doskonałej lokalizacji na Mokotowie. Tylko 600 metrów do stacji metra Racławicka. Usytuowane jest na 2. piętrze 3-piętrowej kamienicy z 1957 roku bez windy.
W skład mieszkania o pow. 36,6 m2 wchodzi:
- pokój 20 m2
- oddzielna widna kuchnia 6 m2
- łazienka z wc
- przedpokój
Przynależna również piwnica 3 m2.
Mieszkanie jasne i wysokie, z ekspozycją okien na wschód i widokiem na zieleń.
Przeszło częściowy remont, który zakończył się w lutym 2019 r. W porządku przeprowadzonych prac znalazły się: łazienka terakota z glazurą przedpokój: terakota, cegła dekoracyjna, szafy w zabudowie. Już wcześniej wymieniono okna (plastikowe w kuchni, starsze od nich drewniane w pokoju). Łazienka: wanna, wc. pralka. Na podłodze w pokoju znajdują się panele, ściany sufit G-K. W kuchni znajduje się AGD: kuchenka gazowa, piekarnik elektryczny, lodówka z zamrażarką, młynek odpadów podzlewowy. Instalacja elektryczna w mieszkaniu została wymieniona ok. 2008 r. Wysokość pomieszczeń jest optymalna (2,8 m w kuchni, łazience, przedpokoju oraz 2,63 m w pokoju).
Założona KW.

Polecam i zapraszam na prezentację
Lokalizacja oferty

Maria Nagadowska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-052) przy Świętokrzyska 18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress