Szczegóły oferty

Warszawa, Bemowo, Powstańców Śląskich

Warszawa, Bemowo, Powstańców Śląskich

Działka - sprzedaż 17 000 000 PLN 4 000PLN/m 2
 / 4250 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
BEMOWO. Powstańców Śląskich. Działki o łącznej pow. 4.250 m2 w doskonałej lokalizacji w bezpośrednim sąsiedztwie zabudowy wielorodzinnej od 5. do 10. kondygnacji. Składa się z trzech działek bezpośrednio sąsiadujących ze sobą. W przypadku dwóch obowiązuje MPZP, jedna jest bez MPZP.
Pełna infrastruktura miejska i osiedlowa, hiper- i super- markety, szkoły, usługi. Komunikacja miejska autobusy i tramwaje. Do 2022 planowana stacja metra Górce.
Zgodnie z zapisami w obowiązującym MPZP działka przeznaczona pod budynek do 15. m wysokości, 5. kondygnacji, z kondygnacją - 1 na parking podziemny. Pełne uzbrojenie terenu. Stan prawny uregulowany, własność gruntowa 4. osób, zgodnych i zdecydowanych na sprzedaż.
Grunt bez zadrzewienia, ogrodzony. MPZP ustala likwidację istniejących budynków niezamieszkałych z lat 50. w tym obiektów tymczasowych i prowizorycznych.
Do centrum Warszawy 10 km.

Inwestycje Reals Nieruchomości

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-052) przy Świętokrzyska 18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress