Szczegóły oferty

Warszawa, Bemowo, Powstańców Śląskich

Warszawa, Bemowo, Powstańców Śląskich

Działka - sprzedaż 17 940 000 PLN 4 000PLN/m 2
 / 4485 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
BEMOWO. Powstańców Śląskich. Działka 4485 m2 w doskonałej lokalizacji w bezpośrednim sąsiedztwie zabudowy wielorodzinnej od 5 do 10 kondygnacji.
Pełna infrastruktura miejska i osiedlowa, hiper- i super-markety, szkoły, usługi. Komunikacja miejska autobusy i tramwaje. Do 2022 planowa stacja metra Górce.
Zgodnie z zapisami w obowiązującym MPZP działka przeznaczona pod budynek do 15 m wysokości, 5 kondygnacji, z kondygnacją - 1 na parking podziemny. Pełne uzbrojenie terenu. Stan prawny uregulowany, własność gruntowa 4 osób, zgodnych i zdecydowanych na sprzedaż.
Nieruchomość składa się się z 3 działek bezpośrednio sąsiadujących ze sobą. Szerokość od strony ulicy miejskiej 48 m.
Działka bez starodrzewia, ogrodzona.
Zgodnie z zapisem w MPZP plan ustala likwidację istniejących budynków niezamieszkałych z lat 50. w tym obiektów tymczasowych i prowizorycznych.

Do centrum Warszawy 10 km.

Anna Łukasik

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-052) przy Świętokrzyska 18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress