Szczegóły oferty

Warszawa, Żoliborz, al. Wojska Polskiego

Warszawa, Żoliborz, al. Wojska Polskiego

Mieszkanie - wynajem 2 900 PLN
63 m2  Pokoje: 3 1920 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Na wynajem jasne, ciche i dwustronne 3-pokojowe mieszkanie, po kapitalnym remoncie, 4. piętro (bez windy) w 4-piętrowej zabytkowej kamienicy.
Mieszkanie o powierzchni 63 m2 składa się z salonu z w pełni wyposażoną w meble i niezbędne AGD kuchnią, dwóch pokoi oraz dużej, umeblowanej łazienki z prysznicem i pralką.
Pokoje nie są umeblowane. Widok na panoramę Warszawy oraz podwórko.

Znakomita lokalizacja. Spokojna okolica, zielony skwer przed budynkiem, w okolicy: Arkadia, Plac Inwalidów, Ogródek Jordanowski, Park Stefana Żeromskiego, Targ Śniadaniowy.

Cena najmu: 2900 zł plus prąd. Kaucja 1-miesięczna.

Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację.
Lokalizacja oferty

Elżbieta Surmacz

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-052) przy Świętokrzyska 18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress