Szczegóły oferty

Warszawa, Śródmieście, ul. Okólnik

Warszawa, Śródmieście, ul. Okólnik

Mieszkanie - wynajem 3 850 PLN
41 m2  Pokoje: 2 1912 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Na wynajem jasne, klimatyczne i ciche dwupokojowe mieszkanie z balkonem, usytuowane na 4. piętrze 6-piętrowej kamienicy na tyłach Nowego Światu. Same centrum miasta, 3 min spaceru od przystanku metra Nowy Świat - Uniwersytet.

Kamienica z 1912 roku była jedną z największych, a jednocześnie najbardziej wytwornych kamienic warszawskich swojej epoki W ostatnich latach kamienica przeszła pełną rewitalizację pod nadzorem konserwatora zabytków.

Mieszkanie o powierzchni 41 m2 jest w pełni umeblowane i wyposażone we wszystkie sprzęty AGD. Składa się z sypialni, salonu z aneksem kuchennym, łazienki z wanną oraz balkonu.

Cena najmu: 3200 zł plus czynsz administracyjny 650 zł.

Kaucja w wysokości: 3200 zł.

Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację.
Lokalizacja oferty

REALS Nieruchomości Sp. z o.o.

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-052) przy Świętokrzyska 18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress