Szczegóły oferty

Warszawa, Mokotów, ul. Bolesława Limanowskiego

Warszawa, Mokotów, ul. Bolesława Limanowskiego

Mieszkanie - sprzedaż 465 000 PLN 8 942,31PLN/m 2
52 m2  Pokoje: 2 2005 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie na Sadybie!

Serdecznie polecam osobom poszukującym mieszkania w dobrym położeniu i przystępnej cenie, w pełni umeblowanego oraz w bardzo dobrym stanie technicznym.

Mieszkanie składa się z salonu (20,60 mkw), sypialni (22,40 mkw), kuchni (8,31 mkw), łazienki (2,92 mkw), holu (8,05) oraz balkonu (ok.6 mkw).
Powierzchnia całkowita 52 mkw. Wysokość pomieszczeń 2,7m. Szóste piętro z dziesięciu w budynku z 2005r.
Mieszkanie jest w pełni umeblowane co zapewnia komfort natychmiastowego zamieszkania bez ponoszenia dodatkowych kosztów na wyposażenie.
Założona KW.

Bardzo dobra lokalizacja umożliwia doskonałą komunikację z Centrum miasta (linia 131). W pobliżu przystanki autobusowe (łącznie z połączeniem ze Stacją Metra (linia 131, 187, 189).
W pobliżu, bo zaledwie kilka minut spacerem znajduje się C.H Sadyba Best Mall, jak również tereny rekreacyjne (n.p Jeziorko Czerniakowskie).

Dla osób zmotoryzowanych, wiele miejsc parkingowych w okolicy, jak również możliwość pozyskania miejsca parkingowego w garażu podziemnym apartamentowca.

Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację.
Lokalizacja oferty

Mariusz Napora

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-052) przy Świętokrzyska 18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress