Szczegóły oferty

Warszawa, Mokotów, ul. Promenada

Warszawa, Mokotów, ul. Promenada

Mieszkanie - sprzedaż 630 000 PLN 12 000PLN/m 2
52.5 m2  Pokoje: 2 1936 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Mieszkanie dwupokojowe o pow. 49,5 m2, w super lokalizacji, bezpośrednio przy parku Morskie Oko.
Jest usytuowane na wysokim parterze w niskiej przedwojennej kamienicy. Składa się z dwóch pokoi o pow. 16,5 m2 i 12,5 m2, kuchni o pow. 11 m2 (dwa okna) z kącikiem jadalnym, łazienki 4,5 m2 i przedpokoju.
Wysokość pomieszczeń 3m.
Do kamienicy należy duże, ogrodzone podwórze, na którym jest usytuowany kanał dla samochodu.
Do mieszkania przynależy balkon 2 m2 od strony podwórza oraz piwnica 4,5 m2 z dużym oknem.
Mieszkanie godne rekomendacji.
Lokalizacja oferty

Janusz Wiśniewski

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-052) przy Świętokrzyska 18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress