Szczegóły oferty

Warszawa, Bielany

Warszawa, Bielany

Lokal - wynajem 9 680 PLN 60,50PLN/m 2
160 m2  2008 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Do wynajęcia lokal użytkowy 160 m2 , zlokalizowany w kompleksie nowoczesnych budynków, znajdujących się na Bielanach przy ul. Rudnickiego.

Lokal znajduje się na parterze w budynku apartamentowym z 2008 roku.

Wysokość lokalu - ok. 4 m / posiada duże możliwości aranżacyjne.

Lokal posiada 2 wejścia z dwóch stron, wysokie i całkowicie przeszklone witryny od strony ulicy i zaplecza, jest bardzo dobrze widoczny.

Przed lokalem jest duży bezpłatny parking.

Położenie budynku i jego aranżacja pozwalają na umiejscowienie w nim biura, handlu, usług, - idealne miejsce na siedzibę firmy, kancelarię , lecznicę, placówkę banku, salon urody, restauracje, etc.

Lokal jest w pełni wykończony. Obecnie znajduje się w nim biuro firmy.
Istnieje możliwość przebudowy oraz aranżacji wg własnego projektu.

Cena najmu: 9680 zł/ netto + media. Wymagana kaucja zwrotna - do uzgodnienia (w zależności od czasu trwania umowy).

Wolne od już.

Zapraszam do najmu.

Centrala Katarzyna Żurawińska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-052) przy Świętokrzyska 18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress