Szczegóły oferty

Warszawa, Targówek

Warszawa, Targówek

Obiekt - sprzedaż 1 599 900 PLN 2 640,10PLN/m 2
606 m2  Pokoje: 8 2015 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Prezentujemy kompleks biurowo-usługowo-magazynowy o uniwersalnym przeznaczeniu z wjazdem od ul. Łodygowej w rejonie przemysłowo -usługowym na działce 734m2 o łącznej powierzchni użytkowej 606 m2.

Powierzchnia biurowa budynku o tym samym charakterze zajmuje 167 m2 na 3 poziomach, każdy o wysokości 2,7 m. Znajdują się tam, oczywiście, biura, 3 toalety, kuchnia, kotłownia i część socjalna. Budynek murowany, w całości ogrzewany, został zbudowany w konstrukcji 3-warstwowej z ociepleniem 13 cm w wysokim standardzie użytych materiałów i jakości prac wykończeniowych. Wszystkie instalacje grzewcze w całym kompleksie są miedziane.

Przyległy, również ogrzewany salon ekspozycyjny (showroom) zajmuje powierzchnię 84m2. Jego wysokość także wynosi 2,7 m.

Przyległa do salonu hala (226 m2, H=3,5-5.0m) o konstrukcji murowo-stalowej bez słupów w środku pozwala na zorganizowanie 10 stanowisk AUTOSERWISU.

Naprzeciwległa wiata zamknięta o powierzchni 128m2 i o wysokości 2,3-3,5 m prezentuje duże możliwości magazynowe.

Szeroka brama i wygodny dojazd drogą asfaltową pozwalają na wjazd samochodów dostawczych typu TIR.

Przed ogrodzoną posesją z monitoringiem mieści się parking na 10 samochodów.

SZEROKIE MOŻLIWOŚCI ADAPTACJI NA POTRZEBY NOWEJ DZIAŁALNOŚCI:

Obiekt o uniwersalnym przeznaczeniu łatwy do przystosowania na dowolną działalność biurowo-usługowo-produkcyjno- handlową.

Obecna prosta bryła budynku może zostać uatrakcyjniona według nowego konceptu:

a) montaż nowoczesnej elewacji np. w kolorze srebrnym z paneli PCV albo paneli metalowych wentylowanych.

b) rozbudowa ściany frontowej budynku o dodatkową konstrukcję z elementów stolarki aluminiowej albo PCV okazałego wiatrołapu na wejściu do budynku biurowego.

c) proste powiększenie okien na parterze.

Serdecznie zapraszamy na prezentację.


Informacje zawarte w opisie nieruchomości nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Agnieszka Mazade

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-052) przy Świętokrzyska 18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress