Szczegóły oferty

Warszawa, Ursynów, ul. Edwarda Dembowskiego

Warszawa, Ursynów, ul. Edwarda Dembowskiego

Mieszkanie - sprzedaż 430 000 PLN 9 148,94PLN/m 2
47 m2  Pokoje: 2 1990 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Mieszkanie dwupokojowe położone na II. piętrze w niskim budynku.
Składa się z pokoi 19,5 i 10 m2, widnej kuchni 7 m2, łazienki 3 m2 oraz z przedpokoju ok. 7,5 m2. Na podłogach w pokojach i kuchni parkiet dębowy, w pozostałych pomieszczeniach gres. Kuchnia zabudowana szafkami na wymiar. Z dużego pokoju wyjście na loggię 4 m2. Do mieszkania przynależy piwnica.

Miesięczny czynsz administracyjny wraz z zaliczkami na media oraz opłatą na gaz 470 zł. Mieszkanie spółdzielcze własnościowe z kw.
Budynek po termoizolacji, w I półroczu zaplanowany remont klatki schodowej.
Okolica bardzo cicha z dużą ilością zieleni.
Do stacji metra STOKłOSY niespełna 5 min. pieszo. W najbliższej okolicy przedszkola, szkoła, liczne sklepy i punkty usługowe.

Zapraszam na prezentację
Lokalizacja oferty

Centrala Wiesław Napiórkowski

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-052) przy Świętokrzyska 18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress