Szczegóły oferty

Warszawa, Mokotów, ul. Stefana Bryły

Warszawa, Mokotów, ul. Stefana Bryły

Mieszkanie - sprzedaż 360 000 PLN 8 000PLN/m 2
45 m2  Pokoje: 2 1976 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Dwa pokoje, wejście do każdego z przedpokoju, oddzielna i zamknięta kuchnia, łazienka i oddzielne wc. Dodatkowo duża 6 m2 zabudowana i przeszklona loggia. Do mieszkania przynależy również niewielka piwnica. Oddzielny zamykany korytarz tylko do dyspozycji trzech mieszkań.

Mieszkanie zlokalizowane jest na parterze 10 piętrowego budynku blisko zagłębia biurowego Mordor, Uczelni Łazarskiego i Uniwersytetu Warszawskiego, do stacji metra Wilanowska i Służewa jest tylko 13 minut spacerem lub 2 przystanki autobusem.
Możliwość parkowania na na zamkniętym parkingu w pobliżu bloku (opłata roczna wynosi 870 zł).

Lokalizacja i układ pomieszczeń sprawia, że mieszkanie jest idealne pod inwestycję na wynajem, można przerobić na 3 pokoje.

Mieszkanie spółdzielcze - własnościowe, grunty są uregulowane, można założyć KW.

Polecam i zapraszam na prezentację.
Lokalizacja oferty

Maria Nagadowska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-052) przy Świętokrzyska 18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress