Szczegóły oferty

Żelechów

Żelechów

Dom - sprzedaż 339 000 PLN 4 520PLN/m 2
75 m2  Pokoje: 2 1976 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
UWAGA oferta skierowana tylko do klientów gotówkowych.Do sprzedania dom o powierzchni użytkowej około 75m2. Składa się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni oraz łazienki. Istnieje możliwość zaadoptowania poddasza. Ogrzewanie oraz ciepła woda realizowane są za pomocą pieca gazowego. Dom pochodzi z lat 70-tych natomiast około dwanaście lat temu przeszedł remont. W salonie kominek. Woda miejska.

Na działce znajduję się również budynek gospodarczy około 60m2 wysoki na ponad 4m.
Działka prostokątna o wymiarach 40x57.UWAGA oferta skierowana tylko do klientów gotówkowych.

Centrala Łukasz Ziubiński

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-052) przy Świętokrzyska 18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress