Szczegóły oferty

Budy-Grzybek

Budy-Grzybek

Działka - sprzedaż 180 000 PLN 68,94PLN/m 2
 / 2611 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Działka budowlana o powierzchni 2611 m2 położona w Budach Grzybek koło Jaktorowa. Teren posiada przyłącze elektryczne, w drodze bezpośrednio obok działki biegnie gazociąg, wodociąg, kanalizacja i linia telefoniczna. Plan zagospodarowania przestrzennego przewiduje zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z uwzględnieniem walorów krajobrazowych, dopuszcza się również zabudowę gospodarczą i garażową jako samodzielne obiekty, obecnie działka posiada status Łąki Trwałe. Obok do sprzedania jeszcze inne działki o podobnej powierzchni. Cicha i zielona okolica, do dworca PKP w Jaktorowie 2 km.

Zapraszam do kontaktu
Lokalizacja oferty

Marzena Zawada

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-052) przy Świętokrzyska 18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress