Szczegóły oferty

Warszawa, Włochy, Malownicza

Warszawa, Włochy, Malownicza

Działka - sprzedaż 350 000 PLN 582,36PLN/m 2
 / 601 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Działka budowlana położona na terenie Dzielnicy Włochy o powierzchni 601 m2, obecnie zabudowana, istniejący budynek o powierzchni około 80 m2, powierzchnia zabudowy 50-60 m2, liczba kondygnacji 1, obecna wysokość budynku 6m, warunki zabudowy dopuszczają wysokość główną kalenicy 7 m.

Działka będąca przedmiotem sprzedaży posiada bezpośredni dostęp do drogi jest ogrodzona oraz uzbrojona w przyłącza sieci infrastruktury technicznej, wodociągową, kanalizacyjną, gazową, elektryczną. Dla istniejącej zabudowy oraz rozbudowy dopuszcza się docelowo do 21% zabudowy działki. Obecnie działka zabudowana domem jednorodzinnym jednokondygnacyjnym z przeznaczeniem do rozbiórki posadowionym w ostrej granicy z sąsiadem oraz budynkiem gospodarczym w narożu działki.

W 2006 roku zostały wydane warunki na rozbudowę domu, które dopuszczają rozbudowę o 50-60 m2, nadbudowę o jedną kondygnację do wysokości kalenicy głównej 7m.

Zapraszam do kontaktu.
Lokalizacja oferty

Centrala Marzena Zawada

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-052) przy Świętokrzyska 18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress