Szczegóły oferty

Konstancin-Jeziorna, Kolejowa

Konstancin-Jeziorna, Kolejowa

Dom - sprzedaż 550 000 PLN 1 589,60PLN/m 2
346 m2  Pokoje: 6 1990 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Ofertę do sprzedaży stanowi budynek mieszkalno-usługowy o łącznej powierzchni 346 m2, posadowiony z bezpośrednim dostępem do drogi, na działce o powierzchni 543 m2, o kształcie prostokąta i wymiarach 13 m szerokości i 48 m długości.
Nieruchomość położona w bliskim sąsiedztwie Starej Papierni, nowobudowanego Urzędu Gminy Konstancin — Jeziorna;

Parter domu o powierzchni 140 m2 posiada otwartą przestrzeń — podzielony na pomieszczenia, z 3 WC oraz 2 oddzielnymi wejściami do budynku.
Piętro o powierzchni 140 m2 gdzie znajduje się kuchnia, 5 pokoi, oddzielne WC, łazienka, korytarz.
Budynek jest częściowo podpiwniczony - powierzchnia piwnic około 30 m2.
Wszystkie media miejskie, własne ujęcie wody.
Posesja ogrodzona z parkingiem na 5 samochodów.
Bogata infrastruktura.
Bardzo dobra komunikacja.

Zapraszam do kontaktu.
Lokalizacja oferty

Centrala Marzena Zawada

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-052) przy Świętokrzyska 18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress