Szczegóły oferty

Węgrów

Węgrów

Działka - sprzedaż 1 579 000 PLN 102,55PLN/m2
 / 15397 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Na sprzedaż działka o powierzchni 1,54 hektara z możliwością zabudowy w Węgrowie przy ul. Wiejskiej.

Dla terenu brak jest miejscowego planu zagospodarowania, możliwość wystąpienie o warunki zabudowy przed decyzją zakupu działki.

Wydane warunki zabudowy dla sąsiadujących działek, co oznacza gwarancję pozytywnego rozpatrzenia wniosku dla działki będącej przedmiotem sprzedaży.

Zapraszam do kontaktu

Marcin Kostrzewa

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-131) przy ul.Grzybowskiej 2/83. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress