Szczegóły oferty

Skierniewice

Skierniewice

Dom - sprzedaż 890 000 PLN 3 296,30PLN/m2
270 m2  Pokoje: 5 2008 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Na sprzedaż duży dom w Skierniewicach, w spokojnej okolicy w sąsiedztwie Zalewu Zadębie.

Dom składa się z części mieszkalnej tj. parter:
2 pokoje, łazienka i duża nowo wyremontowana kuchnia w zabudowie z wysokiej jakości materiałów.
Na piętrze znajdują się 3 sypialnie oraz łazienka.

Z każdego pokoju bezpośrednie wyjście na tarasy.

Dom w 2021 zyskał nową elewację z wysokiej jakości materiałów.

Podpiwniczenie domu to łącznie 90 m2 na które składają się garaż oraz duże pomieszczenie do własnej aranżacji, może które można wykorzystać jako warsztat, piwnicę czy też pomieszczenie do stworzenia osobliwego miejsca relaksu ze stołem do bilardu czy tenisa stołowego.

W bliskim sąsiedztwie znajduje się Zalew Zadębie co stwarza idealne warunki do aktywnego wypoczynku takiego jak spacery, bieganie czy jazda na rowerze w przyjemnych okolicznościach.

Dom znajduje się na końcu ślepej ulicy dzięki czemu ruch na ulicy jest minimalny.

Zapraszam do kontaktu

Marcin Kostrzewa

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-131) przy ul.Grzybowskiej 2/83. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress