Szczegóły oferty

Warszawa, Praga-Południe, ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego

Warszawa, Praga-Południe, ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego

Mieszkanie - sprzedaż 665 000 PLN 14 148,94PLN/m2
47 m2  Pokoje: 2 2010 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe 47m2 z oszklonym tarasem 10m2.

Mieszkanie w nowym budownictwie, na ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 9, na przeciwko CH Promenada, z drugiej strony kanałek, którym można dojść w 7 minut do parku i nad jeziorko Balaton.
Bardzo dobra komunikacja: Przy bloku znajduje się linia 151 (przystanek Umińskiego), którą dojedziemy bezpośrednio do centrum, a także linie przyśpieszone do centrum: 520, 525 (CH Promenada).
2 pokoje. Sypialnia + salon połączony z otwartą kuchnią.
W mieszkaniu znajduje się duża ilość szaf: na korytarzu, w sypialni szafa zajmująca całą ścianę, oraz na tarasie.
Zmywarka, pralka, piekarnik, płyta, odkurzacz.
Niewątpliwie zaletą jest duży oszklony taras., który można dowolnie zagospodarować. Dodatkowo dzięki oszkleniu w mieszkaniu jest bardzo cicho i ciepło.

Mieszkanie jest bardzo jasne, w oknach zamontowane rolety.

Dodatkowo płatne miejsca parkingowe w garażu podziemnym - 40.000PLN
Dodatkowo płatna komórka 3,5m2 znajdująca się przy mieszkaniu 15.000PLN
Lokalizacja oferty

Łukasz Ziubiński

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-131) przy ul.Grzybowskiej 2/83. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress