Hiszpania

Biuro Reals Nieruchomości wychodzi na przeciw oczekiwaniom swoich klientów i rozszerza działalność o rynek hiszpański.

Szacuje się, że aktualnie rocznie około 1400 Polaków decyduje się na zakup nieruchomości w Hiszpanii. Ta liczba co roku wzrasta, ponieważ Polacy coraz częściej wybierają hiszpańskie wybrzeże jako cel swoich podróży i chcą do niej wracać.

Otrzymując wiele zapytań dotyczących możliwości zakupu nieruchomości w Hiszpanii, pragniemy przedstawić Państwu zalety oraz korzyści z jakimi bez wątpienia wiąże się taka inwestycja. Jednocześnie, chcielibyśmy zaproponować nową i ciekawą formę inwestycji dla tych osób, które poszukują dobrego i bezpiecznego sposobu zainwestowania swojego kapitału.

Hiszpania oraz przynależne do niej Wyspy Kanaryjskie i Baleary od dawna są zarówno jednym z najpopularniejszych kierunków podróży turystów z całego świata jak i miejscem w którym cudzoziemcy chętnie nabywają nieruchomości. Największym powodzeniem cieszą się apartamenty, mieszkania oraz domy usytuowane na wybrzeżach takich jak Costa Brava, Costa Blanca czy Costa del Sol, które kupujący nabywają dla celów rekreacyjnych oraz na wynajem. Nabywcy marzą o powrocie do swojego ulubionego kraju co roku aby móc spędzać w nim gwarantowane upalne lata nad ciepłym morzem. Apartament nad morzem w wypoczynkowej miejscowości ze wszystkimi jej atrakcjami zawsze jest doskonałą inwestycją.

Oprócz wybrzeży, kupujący decydują się również na zakup nieruchomości w znanych miastach takich jak Barcelona, Madryt czy Malaga. Posiadanie mieszkania czy apartamentu w tak popularnym miejscu jest doskonałą inwestycją nie tylko ze względu na możliwość wynajmu ale również ze względu na ich idealne usytuowanie geograficzne. Z Barcelony możemy wygodnie i tanio podróżować samolotem, szybkim pociągiem czy samochodem do innych zakątków południowej Europy oraz korzystać z dogodnych lotów na kontynent Ameryki Południowej. Z Andaluzji na przykład z łatwością dotrzemy do Afryki. Miasta w Hiszpanii stanową niejako bazę startową do dalszych podróży i dla wielu osób zainteresowanych zakupem nieruchomości ten aspekt jest bardzo znaczący.

Oczywiście Hiszpania to przede wszystkim wspaniały klimat, przyroda, bogata kultura, smaczne jedzenie oraz znakomite położenie geograficzne, które od wielu lat przyciągają obcokrajowców z najdalszych zakątków świata. Są to jednak również niewątpliwe korzyści, które decydują o zakupie nieruchomości właśnie w tym kraju. Dodatkową zaletą zakupu mieszkania w Hiszpanii są niewygórowane ceny nieruchomości. Kupują Państwo apartament w cenie zbliżonej do ceny apartamentu nad polskim morzem, ale w pakiecie otrzymują Państwo idealną pogodę, słońce i liczne atrakcje z nimi związane.

Ponadto proces zakupu nieruchomości w Hiszpanii przez obcokrajowca nie wiąże się ze skomplikowanymi procedurami. Kiedy decydują się Państwo na zakup mieszkania lub domu, my przeprowadzamy Państwa przez każdy etap transakcji, począwszy od znalezienia i wyboru najlepszej oferty do momentu otrzymania przez Państwa kluczy do wymarzonej nieruchomości.

Zapraszamy do współpracy.

Kontakt:
Ela Surmacz
tel. +48 883 989 862
hiszpania@reals.pl

Poniżej kilka wybranych nieruchomości:
Calpe, 2 pokoje, 58m2  –> kliknij tutaj
Altea, 1 sypialnia, 55m2  –> kliknij tutaj
Torrevieja, 3 pokoje, 120m2  –> kliknij tutaj
Costa Brava, 4 pokoje, 103m2  –> kliknij tutaj
Alicante, 1 pokoje, 55m2  –> kliknij tutaj

LUKSUS W ZASIĘGU RĘKI

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress