Szczegóły oferty

Pąchy

Pąchy

Działka - sprzedaż 69 000 PLN 23PLN/m 2
 / 3000 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Do sprzedania działka w otoczeniu lasów i jezior przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową i rekreacyjną. Działka o powierzchni 3000m2. Zgodnie z życzeniem przeprowadzimy procedurę administracyjną, z pozwoleniem na budowę włącznie oraz budową domu. Występujemy o warunki zabudowy dla poszczególnych działek.

Osada Pąchy to piękne działki wśród lasów i jezior.


Marzenia o własnym ranczo w pięknej okolicy są do zrealizowania łatwiej niż można by przypuszczać. Duże działki w Osadzie Pąchy w Wielkopolsce to propozycja dla osób szukających ziemi na sprzedaż nad jeziorem i bezpośrednio przy lesie.

Ładna działka w sąsiedztwie Pszczewskiego Parku Krajobrazowego pozwala cieszyć się czystym powietrzem i ciszą, którą urozmaica tylko śpiew ptaków i szum drzew.

Istnieje możliwość zakupu działek o znacznie większej powierzchni.

Kupujący nie płaci prowizji.

Łukasz Ziubiński

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-052) przy Świętokrzyska 18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress