Szczegóły oferty

Zakroczym

Zakroczym

Działka - sprzedaż 3 590 000 PLN 467,27PLN/m 2
 / 7683 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Na sprzedaż działka inwestycja przy drodze S7 Warszawa-Gdańsk na wysokości miejscowości Zakroczym.
Powierzchnia 7683m2 w kształcie prostokąta.
Działka położona w terenach szybko rozwijających się z powodu rozmaitych funkcji towarzyszących transportowi lotniczemu w Modlinie.
Otoczenie działki stanowią tereny rolne. Od północy droga krajowa Warszawa-Gdańsk, dalej na południe zabudowa jednorodzinna.
Możliwość uzbrojenia działki. Wszystkie media w zasięgu przy drodze.
Na działce były plany zbudowania kompleksu hotelowo-rekreacyjnego, możliwość przekazania projektu przyszłemu nabywcy.
Zapraszam do kontaktu!

Karolina Skrętowska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-052) przy Świętokrzyska 18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress