Szczegóły oferty

Sowno

Sowno

Działka - sprzedaż 239 000 PLN 39,71PLN/m 2
 / 6019 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Na sprzedaż dwie działki o numerach 160/24 i 160/28 w miejscowości Sowno, gmina Płoty, powiat gryficki, woj. zachodniopomorskie.
Łączna powierzchnia obu działek 6019 m2.

Działka jest niezabudowana, posiada kształt regularny - prostokątny, ukształtowanie pionowe korzystne.
Dn. 31.12.2014 r. burmistrz Płotów wydał decyzję o warunkach zabudowy ww. działek na budynki mieszkalne jednorodzinne parterowe z poddaszem użytkowym oraz garażem.

Działki znajdują się w zasięgu dostępności sieci energetycznej. Sąsiedztwo przedmiotowej działki stanowią niezabudowane tereny przeznaczone pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne, siedliskowe, tereny rolnicze oraz tereny leśne. Dojazd do działek - drogą gruntową.

Zapraszam do kontaktu.

Karolina Skrętowska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-131) przy ul.Grzybowskiej 2/83. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress