Szczegóły oferty

Dęblin

Dęblin

Dom - sprzedaż 495 000 PLN 1 523,08PLN/m 2
325 m2  Pokoje: 5 2005 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Dęblin- Niepowtarzalny dom w stylu dworku, z wejściem z kolumnami, 208 m2. Cena 495 tys zł. Położony na prostokątnej działce o powierzchni 2651 m2. Zbudowany z cegły, pokryty dachówką ceramiczną. Stan surowy zamknięty z wszystkimi instalacjami, oprócz rozprowadzonej hydrauliki. Okna wychodzące na wszystkie strony świata, dzięki temu dom jest bardzo dobrze doświetlony. Na parterze, duży hall, oddzielna wygodna kuchnia i przejście do jadalni połączonej z przestronnym salonem z którego prowadzi wyjście na taras i do ogrodu. Na parterze znajduje sie dodatkowy pokój/gabinet i pokój kapielowy. Bardzo wygodne schody prowadzą na piętro, na którym znajdują sie 3 duże pokoje i łazienka. Dom jest podpiwniczony, 5 pomieszczeń różnej wielkości, mogących spełniać funkcje użytkowo-rekreacyjne. Ogród częściowo zadrzewiony iglakami i krzewami z wydzielonym miejscem na grilla z altanką. Każda kondygnacja zasilana niezależną skrzynką elektryczną. Dodatkowo alarm i internet. Możliwość prowadzenia dzialalności gospodarczej. Zachęcam do oglądania.

Centrala Anna Podłucka

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-052) przy Świętokrzyska 18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress