Szczegóły oferty

Costa Blanca, La Nucia

Costa Blanca, La Nucia

Dom - sprzedaż 6 346 755 PLN 11 952,44PLN/m2
531 m2  Pokoje: 6 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Wyjątkowa okazja! Stuprocentowe bezpieczeństwo i luksus w oazie spokoju i zieleni!
Luksusowa willa przy parku narodowym i polach golfowych, w miejscowości wyróżnionej tytułem European Sports City, o całkowitej powierzchni 531 m2 i działce 1050 m2 w odległości 10 minut od Benidormu.
Na parterze salon o powierzchni 60 m2 z automatycznym kominkiem na biomasę, zamknięta widna kuchnia z cyfrowo sterowanym sprzętem najwyższej klasy marki Bosch oraz dwie sypialnie, w tym jedna master z własną łazienką, druga z meblami kolekcji Bali, a także pokój dziecięcy z dwoma łóżkami.
Na niższym piętrze dwie dwuosobowe sypialnie, obecnie wykorzystywane na biuro i siłownię oraz łazienka. Na tym samym poziomie garaż na 3 samochody.
Piwnica o powierzchni 160m2, w której można urządzić salę kinową, pokój gier lub wykorzystać na kryty basen. Ze względu na swoją specjalną konstrukcję może także posłużyć za bunkier.
Wyposażona również w urządzenia do odwapniania wody i awaryjny zbiornik na wodę o pojemności 4000 litrów z pompą.
Piękny ogród z tropikalnymi nasadzeniami, skąpany w zieleni, z ledowym oświetleniem i basenem 8x4.
24 godzinny system wideo ochrony z 16 kamerami i bezpośrednim połączeniem z policją.
Certyfikat energetyczny klasy A

Bogda Wyrzykowska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-131) przy ul.Grzybowskiej 2/83. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress