Szczegóły oferty

Wiesiółka

Wiesiółka

Dom - sprzedaż 329 000 PLN 775,94PLN/m 2
424 m2  Pokoje: 5 2019 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Na sprzedaż dom o powierzchni całkowitej 424 m2 w miejscowości Wiesiółka k. Dąbrowy Górniczej w województwie Śląskim.
Dom do wykończenia, stan jak na zdjęciach. Możliwość wykończenia domu przez obecnego właściciela za dodatkową opłatą wedle preferencji nabywcy. W budynku wcześniej był sklep, obecnie trwa rozbudowa przeznaczona na część mieszkalną (poddasze) jak i prowadzenia działalności gospodarczej (część parterowa).

Powierzchnia zabudowy: 236,8 m2 (92,6 m2 przed rozbudową)
Powierzchnia całkowita: 424 m2 (92,6 m2 przed rozbudową)
Powierzchnia użytkowa: 292,8 m2 (53,3 m2 przed rozbudową)
Kubatura: 1265 m2 (306 m2 przed rozbudową)

Część pierwotna na fundamentach wykonany z prefabrykowanych płyt żelbetowych. Ściany żelbetowe W-70 od strony zewn. ocieplone styropianem. Nadbudowana część wykonana z bloczków pianobetonowych, grub. 24 cm na zaprawie cementowej.

Wedle projektu na parterze mają znajdować się pomieszczenia gospodarcze, kotłownia oraz klatka schodowa. W poddaszu przeznaczonym na część mieszkalną przewidziany jest salon, 3 pokoje, łazienka, WC, spiżarka, kuchnia, jadalnia oraz przedpokój.

Możliwość zaaranżowania budynku pod działalność gospodarczą. Powierzchnia działki 2276 m2 pozwala na zbudowanie np. dodatkowej hali czy dużego parkingu.

W pobliżu nieruchomości znajduję się stacja PKP. Dodatkowo kilka minut do trasy S1.

Zapraszam do kontaktu!

Karolina Skrętowska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-052) przy Świętokrzyska 18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress