Szczegóły oferty

Warszawa, Wilanów

Warszawa, Wilanów

Dom - sprzedaż 1 999 000 PLN 5 010,03PLN/m 2
399 m2  Pokoje: 6 2007 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Przedmiotem oferty jest Dom położony przy ul. Bruzdowej o powierzchni 400 m2 i działce 1200 m2.

Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową. Budynek wolnostojący usytuowany jest na środkowej części działki. Ogrodzenie murowane z elementami stalowymi.
Budynek parterowy, niepodpiwniczony, z mieszkalnym poddaszem oraz bardzo dużym strychem. Bryła budynku zaprojektowana w sposób zwarty na rzucie prostokąta, od frontu wzbogacona wysokim gankiem, a od strony ogrodu trójbocznym wykuszem z rozwiązanym nad nim tarasem. Z częścią główną budynku połączone jest za pomocą łącznika skrzydło gospodarcze.

Na parterze znajduje się sień, hall, wc, pokój, kuchnia i salon z aneksami: jadalnym i kominkowym. W łaczniku sala rekreacyjna, w skrzydle gospodarczym garaż na dwa samochody, pomieszczenie gospodarcze i kotłownia

Na piętrze: sypialnia z łazienką i garderobą, dwie sypialnie dla dzieci, sypialnia z garderobą, łazienka.

Okna Plastikowe, drzwi drewniane. Materiały wykończeniowe wysokiej jakości.

Dane powierzchniowe:

Powierzchnia zabudowy - 256,57 m2
Powierzchnia całkowita - 399,00 m2
Powierzchnia użytkowa - 308,10 m2
Kubatura - 1409,00 m2

Zapraszam do kontaktu.

Bartosz Studziński

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-131) przy ul.Grzybowskiej 2/83. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress