Szczegóły oferty

Nasielsk

Nasielsk

Dom - sprzedaż 469 000 PLN 1 876PLN/m 2
250 m2  Pokoje: 5 1998 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Przedmiotem oferty jest dom wolnostojący, wybudowany w 1998 roku, położony w miejscowości Nasielsk, o powierzchni użytkowej 178 m2, posadowiony na działce o powierzchni 1442 m2.

Budynek położony jest w drugiej linii zabudowy, w miejscu bardziej spokojnym i zacisznym. W sąsiedztwie zabudowy jednorodzinne i szeregowe.

Składa się z :
salonu z kominkiem, oddzielnej kuchni, hallu, wc, dwóch wejść (frontowego i bocznego), czterech pokoi, łazienki, garderoby, garażu - dwustanowiskowego o powierzchni około 80m2.

Na podłogach parkiet - dąb; w łazience i kuchni ogrzewanie podłogowe.

Cały dom wymaga wykończenia.

Lokalizacja: Nasielsk położony jest pomiędzy Nowym Dworem Mazowieckim, Pomiechówkiem a Pułtuskiem. Bliskość tych aglomeracji daje dostęp do pełnej infrastruktury: Basen, hala sportowa, fitness kluby, centrum handlowe, szpital, przychodnie, itp. Nasielsk jest dobrze skomunikowany również z Warszawą, do stacji PKP i PKS ok 5 km.

Karolina Skrętowska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-052) przy Świętokrzyska 18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress