Szczegóły oferty

Warszawa, Wawer

Warszawa, Wawer

Dom - sprzedaż 1 749 000 PLN 8 275,37PLN/m 2
211.35 m2  Pokoje: 6 2008 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Do sprzedania połówka bliźniaka usytuowana na osiedlu domów w stylu angielskim, dla którego charakterystyczne jest wykorzystanie klinkieru oraz stonowana elegancka bryła budynku. Kolorystyka, dbałość o detale oraz użyte materiały wykończeniowe gwarantują stworzenie Osiedla o ciepłym i przytulnym charakterze. Domy, poza eleganckim wyglądem są funkcjonalne - mają wydzielone pomieszczenie gospodarcze oraz wyposażone są we wszystkie instalacje. Konstrukcja budynku pozwala na dowolną aranżację przestrzeni. Własna działka wokół domu pozwala wypocząć na świeżym powietrzu, dzieciom radośnie się wybiegać oraz daje możliwość rozwijania pasji ogrodniczych Właścicieli. Wybrana lokalizacja Osiedla gwarantuje dobrą komunikację z Centrum Warszawy i jednocześnie spokój oraz kameralność. Bliskość przedszkola, szkół i infrastruktury miejskiej (sklepy, poczta, przychodnie, szpitale, ośrodki sportowe) pozwala na sprawne zorganizowanie codziennego życia.

Działka na której znajduje się nieruchomość ma powierzchnię 407 m2.

Na parterze znajduje się:

- hall,
- kuchnia oddzielna widna,
- łazienka,
- salon z którego jest wyjście na zabudowany taras około 40 m2,
- garaż,
- pomieszczenie gospodarcze.

piętro 1:

- sypialnia z własną łazienką,
- sypialnia,
- sypialnia,
- łazienka.

Poddasze:

- pokój,
- gabinet,
- garderoba.

Ogrzewanie domu praz ciepła woda realizowane za pomocą pieca gazowego.
Woda z własnej studni z głębokości około 32 m. Lada chwila będzie możliwość podłączenia pod wodę miejską.
Szambo o pojemności 10 m3.
Dom posiada klimatyzację.

Dla osób pracujących w domu i ceniących sobie komfort i bezawaryjność pod dom podłączone są dwie niezależne linie światłowodowe dostarczające internet.

Zapraszam do oglądania.

Łukasz Ziubiński

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-052) przy Świętokrzyska 18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress