Szczegóły oferty

Mnich

Mnich

Dom - sprzedaż 490 000 PLN 2 474,75PLN/m 2
198 m2  Pokoje: 6 1950 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Dom jednorodzinny, który jest obiektem wolnostojącym, piętrowym, podpiwniczonym, wybudowanym na przełomie lat 50-tych i 60-tych w technologii murowanej, tradycyjnej. W 2004 r. i 2008 r. w budynku zostały wyodrębnione dwa lokale mieszkalne. Lokal nr 1 znajduje się na parterze budynku i posiada pow. 98,86 m2. Lokal nr 2 znajduje się na piętrze budynku Budynek wyposażony jest w instalacje: elektryczną (oświetleniowa i siły), wodną, gazową, kanalizacyjną, c.o. z piecem na węgiel i grzejnikami stalowymi, płytowymi, przepływowy ogrzewacz wody, na parterze 2 piece kaflowe, 2 piece gazowe i 1 kuchenny. Wyceniany lokal składa się z wejścia, kuchni, łazienki, 4 pokoi, hollu i spiżarni. Do lokalu nr 1 przynależy garaż jednostanowiskowy, dobudowany do budynku mieszkalnego, jest budynkiem parterowym z poddaszem (wejście po zewnętrznych schodach metalowych), niepodpiwniczonym, wybudowanym w latach 50-tych/60-tych, w technologii murowanej, tradycyjnej, z dachem jednospadowym betonowym krytym papą, brama garażowa stalowa. Budynek z instalacją elektryczną. Powierzchnia zabudowy wynosi 28 m2, powierzchnia użytkowa 20,8 m2. Na nieruchomości znajduje się budynek gospodarczy który jest obiektem wchodzącym w skład nieruchomości wspólnej, wolnostojącym, parterowym z poddaszem (poddasze dostępne po drabinie), niepodpiwniczonym, wybudowanym w latach 70-tych, w technologii murowanej, z pustaków i cegły, ze stropami żelbetowymi, z dachem jednospadowym krytym papą, stolarka drewniana. Na parterze znajduje się jednostanowiskowy garaż. Budynek z instalacją elektryczną. Powierzchnia zabudowy wynosi 55 m2.

Zapraszam do kontaktu.

Bartosz Studziński

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-052) przy Świętokrzyska 18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress