Szczegóły oferty

Lipno

Lipno

Dom - sprzedaż 520 000 PLN 3 205,92PLN/m 2
162.2 m2  Pokoje: 6 2000 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 162,2m2 na działce 889m2 w Lipnie w województwie kujawsko-pomorskim.

Na działce znajduję się również budynek warsztatowo-garażowym o powierzchni 102,3m2 z lat '80, rozbudowanym o budynek mieszkalny w 2000 roku.

Budynek podpiwniczony, parterowy z poddaszem mieszkalnym, wykonany w technologii tradycyjnej. Ściany murowane z bloczków gazobetonowych, ocieplone w metodzie "lekka-mokra. Dach o konstrukcji drewnianej, kryty dachówką ceramiczną. Obróbki blacharskie, rynny, okna - pcv. Budynek wyposażony w instalację elektryczną, wodociągową, kanalizacyjną z odpływem do sieci miejskiej, centralnego ogrzewania z piecem węglowym. Podłogi w pokojach i w przedpokoju wyłożone mozaiką drewnianą, w kuchniach i łazienkach w płytkach ceramicznych.

W skład domu wchodzi:
- parter: salon, kuchnia, 2 pokoje, łazienka, przedpokój, wiatrołap
- poddasze: kuchnia, łazienka, 3 pokoje, przedpokój

Dobra cicha lokalizacja, w pobliżu sklep Lewiatan, Biedronka, 1km do centrum miasta.

Zapraszam na prezentacje!

Karolina Skrętowska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-052) przy Świętokrzyska 18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress