Szczegóły oferty

Radomiłów

Radomiłów

Dom - sprzedaż 275 000 PLN 1 718,75PLN/m 2
160 m2  Pokoje: 3 1908 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Dom wolnostojący o powierzchni 160 m2, zlokalizowany w zacisznej miejscowości Radomiłów (gm. Rudna).

Budynek składa się z salonu, 2 sypialni, dużej kuchni, łazienki wraz z wc oraz przedpokoju. Przy budynku znajduje się nieduży taras oraz zadaszona powierzchnia, mogąca pełnić rolę altany. Na tę chwilę poddasze jest nieużytkowe, jednakże istnieje możliwość jego adaptacji. Dom częściowo podpiwniczony (dwie piwnice).

Ściany zewnętrzne zbudowane z cegły, wewnątrz pokryte tynkiem strukturalnym. Na podłogach panele oraz terakota.

W 2010r. przeprowadzona została modernizacja budynku. Wymieniono pokrycie dachu (aktualnie blacho-dachówka), okna zmienione na pcv, ściany zaizolowano warstwą 10 cm styropianu.

Ogrzewanie gazowe (piec dwu-funkcyjny) oraz w kuchni zainstalowano piec z płytą grzewczą na paliwo stałe.

Przy budynku znajduje się przestronny garaż.

Całość posadowiona na ok. 30 a, zagospodarowanej działce.

Karolina Skrętowska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-052) przy Świętokrzyska 18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress