Szczegóły oferty

Łukowce

Łukowce

Dom - sprzedaż 299 000 PLN 2 076,39PLN/m 2
144 m2  Pokoje: 3 1993 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Do sprzedania dom wybudowany w 1993r w miejscowości Łukowce w Gminie Biała Podlaska. Powierzchnia użytkowa to około 140m2. Na parterze znajduje się kuchnia z jadalnią, łazienka, kotłownia oraz pomieszczenie na opał. Na piętrze mamy trzy pokoje oraz łazienkę. Dom kwalifikuje się do remontu. Na podwórku znajduje się również garaż murowany. Na terenie działki jest staw.


Istnieje możliwość kupienia domu z mniejszą działką.

Łukasz Ziubiński

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-052) przy Świętokrzyska 18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress