Szczegóły oferty

Rychnowo

Rychnowo

Dom - sprzedaż 499 000 PLN 4 158,33PLN/m 2
120 m2  Pokoje: 7 1980 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Przedmiotem oferty jest dom o powierzchni 120 m2 położony w miejscowości Rychnowo z działką 16451 m2 i bardzo dużym magazynem.

Nieruchomość składa się z :

Parter:

- 3 pokoje

- aneks kuchenny

- łazienka

- hall

1 Piętro

- 4 pokoje

- łazienka

Budynek pokryty blachą. Ogrzewanie z pieca na ekogroszek.

Woda ze studni własnej jak i z wodociągu. Brak kanalizacji - Szambo.

Budynek postawiony w latach 80.

Dodatkowym atutem nieruchomości jest dobrze zagospodarowany teren i bardzo duża powierzchnia magazynowa mogąca służyć jako dodatkowe źródło dochodu.

Po więcej szczegółów zapraszam do kontaktu.

Bartosz Studziński

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-131) przy ul.Grzybowskiej 2/83. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress