Szczegóły oferty

Olszewnica

Olszewnica

Dom - sprzedaż 320 000 PLN 3 200PLN/m 2
100 m2  Pokoje: 3 1971 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Przedmiotem oferty jest dom 100 m2 z całym gospodarstwem (3 budynki) wybudowane w 1971 r. Nieruchomość położona w miejscowości Olszewnica gm. Kąkolewnica. Usytuowana jest na dużej działce o pow. 4400 m2 przy drodze asfaltowej. Cały teren ogrodzony.

Dom składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i hallu. Jest podpiwniczony na 1/4 powierzchni.

Ogrzewanie z kominka i pieca na paliwa stałe, a nagrzewanie wody dodatkowo wspomaga bojler.

Dom posiada poddasze. Pokryty jest blacho-dachówką. Dodatkowym atutem jest kominek oraz garaż z kanałem.

Budynki gosp. z dużymi bramami wjazdowymi.

Zapraszam do kontaktu.

Bartosz Studziński

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-131) przy ul.Grzybowskiej 2/83. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress