DOM
na
SPRZEDAŻ
12 741 050 PLN
24 644,21 PLN/m2
COSTA BLANCA, ALICANTE
Moraira
Opis
Na sprzedaż piękna nowa willa usytuowana w ekskluzywnym miejscu, z którego rozciąga się panoramiczny, zjawiskowy widok na zatokę Moraira. Dom wtapia się w krajobraz kilkoma poziomami i gwarantuje całkowitą prywatność. Otwarte tarasy z basenami bez krawędzi, z lustrem wody na poziomie podłoża otaczają willę zapewniając zatykające dech w piersiach widoki na morze i góry.
Górna część domu przeznaczona jest na strefę dzienną: znajduje się tu kuchnia, salon z jadalnią wychodzący na otwarty taras i część odpoczynkową z basenem.
Dolna część jest strefą prywatną przeznaczoną na relaks i odpoczynek nocny. Znajdują się tam z 3 sypialnie z łazienkami i główna sypialnia wychodząca na basen z jacuzzi.
Dom otoczony naturą, „wrośnięty” w nią gwarantuje spokój, ciszę zapewniając jednocześnie wszelkie wygody i usługi w związku z pobliską lokalizacją dynamicznie rozwijającego się miasta. Ogrzewanie podłogowe. Bardzo jasne, pełne światła pomieszczenia. Pokój gier.

Moraira to jedna z najpiękniejszych miejscowości na wybrzeżu Costa Blanca. To małe, ekskluzywne hiszpańskie miasteczko nadmorskie, będące częścią gminy Teulada, leży 80 km na północ od Alicante i 100 km na południe od Walencji. Uważane za jedno z najbardziej ekskluzywnych miejsc na Costa Blanca, leży w odległości 30 minut jazdy samochodem od Benidormu, położonego bardziej na południe. Moraira cieszy się stabilnym, ciepłym klimatem z 300 słonecznymi dniami w roku, dzięki czemu stała się popularnym kurortem wakacyjnym. Moraira oferuje plaże dla każdego; od intymnych zatoczek u podnóża klifów z czystą, turkusową wodą, które stanowią idealne miejsce do nurkowania i pływania, po piaszczyste plaże położone wśród dziewiczej przyrody.
Szczegóły oferty

RynekPierwotny

Powierzchnia działki910 m2

Powierzchnia użytkowa517 m2

Liczba pokoi4

Stan budynkuDobry

Typ domuWilla

Liczba balkonów1

Liczba tarasów1