DOM
na
SPRZEDAŻ
3 100 000 PLN
6 595,74 PLN/m2
ZAMIENIE
Opis
Nowoczesny dom wybudowany w 2005 r o łącznej powierzchni użytkowej 470 m2, z wynajętym lokalem użytkowym ze świetnym połączeniem z Warszawą (nowo otwarty węzeł Zamienie).
Lokal o powierzchni 250 m2 (sala sprzedaży o pow. 150 m2 + zaplecze i część biurowa o pow. 100 m2) na parterze w kształcie prostokąta.
Lokal znajduje się bezpośrednio przy ulicy z łatwym i szybkim dojazdem z Warszawy.
Część mieszkalna znajduje się na pierwszym poziomie (na górę prowadzą starannie wykonane schody), została urządzona dla siebie w wysokim standardzie z dbałością o jakość wykończenia i detale użytkowe. Stolarka okienna drewniana z ekspozycją okien na wschód i zachód.
Rozkład pomieszczeń:
- otwarta przestrzeń salonu z kominkiem oraz otwartą kuchnią i jadalnią ma łączną powierzchnie 70 m2. Z salonu wyjście na ogród zimowy oraz balkon,
- 3 foremne sypialnie o wymiarach odpowiednio 36 m2, 24 m2, 20 m2,
- 3 łazienki o powierzchni odpowiednio 12 m2, 10 m2, 5 m2 oraz pralnia o pow. 6 m2.
Działka ogrodzona z bramą wjazdową otwieraną pilotem, teren monitorowany i strzeżony co daje poczucie komfortu i bezpieczeństwa, dostępne 8 miejsc parkingowych od ulicy.
Na terenie posesji od wewnętrznej strony przytulny, kameralny ogród oraz wolnostojący garaż o pow. 28 m2 (na jeden samochód + powierzchnia do magazynowania).
Obecna umowa najmu lokalu użytkowego jest ważna jeszcze 2 lata (możliwość przejęcia najemcy a tym samym zachowania ciągłości inwestycji)
lub rozwiązania umowy z zachowaniem okresu wypowiedzenia.
Ogrzewanie gazowe z kotłowni na parterze budynku, doprowadzona woda z wodociągów oraz kanalizacja i elektryczność.
Oddana już do użytku Południowa Obwodnica Warszawy dodatkowo uatrakcyjnia lokalizację skracając czas dojazdu i łatwość dostępu do potencjalnej siedziby Państwa firmy lub biura czy lokalu usługowego.
Jest skłonność do negocjacji z uwagi na inne plany finansowe.
Polecam i zapraszam na prezentację.
Szczegóły oferty

RynekWtórny

Powierzchnia działki877 m2

Powierzchnia użytkowa470 m2

Rok budowy2005

Liczba pięter1

Liczba pokoi4

Stan budynkuBardzo dobry

Typ domuWolnostojący