MIESZKANIE
na
SPRZEDAŻ
699 000 PLN
8 223,53 PLN/m2
WARSZAWAWesoła
ul. Diamentowa (1)
Opis
Mieszkanie z racji na przeprowadzkę jest "niefotogeniczne" stąd mała ilość zdjęć, ale link do wirtualnego spaceru po stanie faktycznym oraz do aranżacji według nowoczesnego projektu 3D prześlę na maila.

Mieszkanie o powierzchni 85 mkw, z poddaszem o takiej samej powierzchni (licząc po podłodze) połączonym schodami wewnętrznymi i zachowanym niezależnym drugim wejściem bezpośrednio z klatki schodowej. Mieszkanie na trzecim piętrze w budynku na zamkniętym, monitorowanym osiedlu, położonym w Warszawie - Wesołej os. Stara Miłosna, ul. Diamentowa.

Podstawowa powierzchnia mieszkania (ujawniona w KW) składa się z przestronnego, widnego salonu z dużym balkonem, sypialni, półotwartej widnej kuchni z jadalnią, widnej łazienki i przedpokoju, z którego prowadzą schody na górny poziom. Góra o powierzchni 85 mkw jest doświetlona oknami połaciowymi, są skosy od 2,88 m do 1,14 m. Na górnym poziomie są wydzielone dwa pokoje, łazienka i otwarta przestrzeń.

Kameralny blok, kameralna, 16-to lokalowa, prężnie działająca wspólnota z wynajętą firmą sprzątającą i dbającą o utrzymanie zieleni wokół bloku, klatki są świeżo wyremontowane, nowoczesny domofon. Do mieszkania przynależą dwa miejsca parkingowe na terenie zamkniętym - brama na pilota.

Górny poziom jest do wyłącznego użytkowania przez właścicieli mieszkania za pisemną zgodą wspólnoty mieszkaniowej.

W najbliższej okolicy znajduje się Mazowiecki Park Krajobrazowy z terenami spacerowymi i licznymi, wyznaczonymi trasami rowerowymi, w okresie letnim cieszący się uznaniem grzybiarzy i zbieraczy jagód z gwarancją, że starczy dla wszystkich chętnych. Blisko są usytuowane dwie szkoły podstawowe, liceum ogólnokształcące i dwa państwowe przedszkola oraz kilka prywatnych. W zasięgu krótkiego spaceru jest nieduże centrum handlowe, dwa supermarkety oraz liczne kawiarenki i restauracje. W pięć minut dojdziemy do autobusu 5O2, 4ll, l47, l73, N2l oraz l98 dowożącego do przystanku SKM Wesoła.

Zapraszam na prezentację mieszkania:
Szczegóły oferty

RynekWtórny

Rodzaj budynkuNiski blok

Rok budowy1995

Piętro3

Liczba pięter3

Liczba pokoi3

Kierunek okien w pokojachZachód, Wschód

Wysokość pomieszczeń (cm)245