MIESZKANIE
na
SPRZEDAŻ
2 161 800,30 PLN
15 786,49 PLN/m2
COSTA DEL SOL, KADYKS
Sotogrande
Opis
Wysokiej klasy inwestycja zaprojektowana jako uzupełnienie naturalnego krajobrazu. Konstrukcja wkomponowuje się i pozostaje w doskonałej harmonii z otoczeniem.
Inwestycja obejmuje 66 przytulnych apartamentów, jedno i dwu poziomowych, oraz luksusowe penthousy z 1, 2 lub 3 sypialniami ze wspaniałym widokiem na morze z przestronnego tarasu, naturalnym światłem i najwyższym poziomem poczucia luksusu i komfortu.
Inwestycja jest wznoszona na szczycie spokojnych wzgórz Alcaidesy, która charakteryzuje się 330 słonecznymi dniami w roku. Idealne miejsce do pracy zdalnej, przejścia na emeryturę, wychowywania dzieci lub po prostu spokojnego i wyrafinowanego życia.

Przedstawiony w parametrach apartament to dwupoziomowe przestronne mieszkanie położone na parterze i pierwszym piętrze budynku.
Przestronne, widne, doskonale wykończone.

Na parterze znajdują się 2 przestronne sypialnie z dużymi zabudowanymi szafami. Jedna z nich z własną łazienką. Z obu sypialni można wyjść na taras i do ogrodu. Z zewnątrz można także przejść do komórki lokatorskiej.
Na pierwszym piętrze znajduje się duża, wyposażona w sprzęt najwyższej jakości, otwarta kuchnia połączona z pokojem dziennym oraz jadalnią. Pomieszczenie jest oświetlane światłem dziennym o każdej porze dnia dzięki dużym oknom oraz drzwiom tarasowym. Na piętrze znajduje się także łazienka, pralnia oraz 1 sypialnia.

W części wspólnej znajdują się baseny z barem i jacuzzi, przestrzeń wellness &spa, siłownia, rowerowania oraz wiele innych udogodnień.

Przedstawione apartament to jeden z kilku dostępnych mieszkań dwupoziomowych. W inwestycji są także do nabycia luksusowe penthousy.

Po więcej informacji skontaktuj się z naszym agentem.
Szczegóły oferty

RynekPierwotny

Rok budowy2022

PiętroParter

Liczba pięter3

Liczba pokoi4

Typ kuchniOtwarta

BalkonTak

Liczba tarasów2