DOM
na
SPRZEDAŻ
3 827 686,50 PLN
13 525,41 PLN/m2
COSTA BLANCA
L'Albir
Opis
Fantastyczna finca w dzielnicy mieszkalnej El Planet, między Alteą, Albir i Alfaz del Pi. Położona na szczycie wzgórza w Planet, dzięki czemu możesz podziwiać wspaniałe widoki na zatokę i górę Serra Gelada.

Otoczona malowniczymi gajami sosnowymi i pomarańczowymi. Bardzo ładna i cicha okolica. Bardzo blisko wszystkich niezbędnych udogodnień.
Lotnisko Alicante oddalone jest o niecałe 45 minut jazdy samochodem.

Willa o powierzchni 283 m² zbudowana w rustykalnym stylu śródziemnomorskim, z dużymi pokojami, wysokimi sufitami i typowymi łukami.
Basen jest naturalnym centrum posiadłości.
Skrzydło środkowe składa się z głównego wejścia, holu, salonu-jadalni z kominkiem opalanym drewnem i barem oraz nowej, przestronnej kuchni z dostępem do dużej pralni. Z pralni jest dostęp do garażu. Skrzydło sypialni oferuje 2 duże sypialnie z łazienkami i toaletą dla gości - niedawno odnowione. W skrzydle gościnnym znajdują się 2 sypialnie i łazienka.
Pomiędzy skrzydłem centralnym a skrzydłem gościnnym znajduje się zadaszony taras o powierzchni 50 m² z grillem/kuchnią na świeżym powietrzu, otaczający basen o wymiarach 9 x 4 m . Jest tu mnóstwo miejsc do siedzenia i duży stół jadalny z miejscem dla wielu gości!

Z tarasu można podziwiać wspaniałe widoki na Morze Śródziemne i Albir lub udać się bezpośrednio na basen, aby popływać.

Nieruchomość znajduje się na dużej, płaskiej i słonecznej działce o powierzchni 5200 m² i oferuje wiele innych możliwości.
Posiada oświetlony podjazd, który prowadzi na duże patio przed willą, z miejscem na wiele samochodów!

Wokół willi zbudowano mur, w obrębie którego posiadłość oferuje kilka drzew owocowych, palm, ogród kaktusowy, drzewa oliwne itp., a także budę dla psa i żwirowe patio przed garażem o powierzchni 25 m².
Nieruchomość oferuje wiele udogodnień, takich jak ogrzewanie podłogowe w łazienkach, klimatyzacja/pompa ciepła we wszystkich pokojach, alarm, automatyczny system nawadniania oraz 50 m³ zapas wody.
Budynek wyremontowany w latach 2014/2015, wymieniono kuchnię, łazienki, basen, podjazd, instalację elektryczną i wodno-kanalizacyjną.

Sprzedawane częściowo umeblowane.

Willa ze wspaniałymi widokami i doskonałą lokalizacją!
Szczegóły oferty

RynekWtórny

Powierzchnia działki5 000 m2

Rok budowy1984

Liczba pięter1

Liczba pokoi5

Stan budynkuBardzo dobry

Typ domuWilla

PrądTak